Tryez Tavolin me 6 karriga

Shitet nga: behar 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryez (Tavolin) me 6 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim