Urgjent Shes Tavolinen

Shitet nga: Kujtim 26 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen Per 6 persona. Eshte material orgjinal me prodhim nga druri.Eshte shume e Mire dhe shitet me Qmim shume te volitshum.
Dimenzionet: 1 meter gjersia
1.60 Gjatesia
Pres bleres serioz. Oferta eshte e shkurter.
Ju Mirepres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim