iventari per kafiteri

Shitet nga: musa 31 Maj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari per kafiteri frigoriferi frizi i tortev aparati i limonades bojleri shanku lavamani per en e shum e shum sene tjera 049626308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim