karrika + tavolina bahqeve

Shitet nga: bahqe 02 Qer 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina 80 x 80 cm me 4 karrika, Konstrukti alumini te thurne me rrypa plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim