karrika

Shitet nga: titi 07 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrikat shum te mira dhe terujtme karrikat jan shum ete mira jan 16 k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim