shes Tavolinen e xhamit shum e rujtne osht

Shitet nga: gegi 07 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes Tavolinen e xhamit shume e rujtne osht muneni me ardh me pa vet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim