tavolin

Shitet nga: Pa Emer 18 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me xham dy pjesë dhe me dy fioka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim