trapezori

Shitet nga: aurora 06 Pri 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
trueza se bashu me karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim