tryez buke

Shitet nga: era 26 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tryez e rrumbullaket me 5 karrika ,ne gjendje te rregullt ,ngjyr vishnje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim