Jorgan i arit

Shitet nga: Shitesi 16 Maj 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes jorganin e arit komplet me postav dhe 2 jastek te qarqaf te arit dhe namazbez dhe gratis jane 2 jastek te kaltert
qmimi 120 euro
Gjendemi ne mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim