Mbules tavoline

Shitet nga: Xxx 08 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes pun dore mbules trapezarije 180 cm me 130 asht shum e rujtne dhe e pa perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim