Dvd

Shitet nga: BICA 08 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lodra
dvd vendosen tek sediljet per te shikuar filma dhe lojra te ndryshme perdoren sikurse sony me gjejstika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim