Hulajë per femijë(vajza)

Shitet nga: Qendresa 29 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lodra
Shes hulajen per femije(vajza) me qmim te volitshem 30euro por i diskutueshem.Hulaja eshte e re dhe ne gjendje te rregullt.
Te interesuarit mund te lajmerohen ne kete numer telefoni 049448851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim