Lodra per femije

Shitet nga: Besi 11 Maj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lodra
Lodra per femije te ardhura nga Gjermania,shesim me shimece dhe pakice.
Cmimi i voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim