ps3

Shitet nga: atdhe 28 Tet 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lodra
shes ps3 me 2 kontrollera dhe me 4 cd fifa 13, call of dyti ghost ,black ops 2 , MW,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim