Karrige per femije

Shitet nga: Erduan 20 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Eshte karrige shum e pershtatshme.E kam bler qe nje vit dhe eshte shum e ruajtur sepse eshte perdorur shum pak.E shes per arsye se nuk kam ku ta le
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim