Karrocë ( kolic ) per Femije Chicco

Shitet nga: Chicco 02 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes kolic per femij
Chicco
E blere e re ne Zvicer
Shum pak e perdorune eshte e kompletuar dhe pas as nje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim