Karrocë për bineq

Shitet nga: Riad Bashota 18 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karrocën për bineq me qmim të volitshëm dhe në gjendje të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim