Karroc per Femije

Shitet nga: Armend 27 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte ne gjendje te regullt dhe eshte shum pak e perdorur siq po shihe dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim