Karroc per femije

Shitet nga: Arben 22 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroce per femij.
E ardhur nga Austria, ka nje material shume kualitet dhe eshte shum e pershtatshme.
mobil : 049 55 66 52
wiber : 049 55 66 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim