Karroc per femije

Shitet nga: Armend 27 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte shum e mir dhe e let te perdoret,eshte ashtu si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim