Karroce per femije 0-6 muaje

Shitet nga: Ilir 09 Gsh 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
E ardhur nga gjermanija ka dyshek postava per jorgan dhe jastuk dhe perde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim