Kolic dhe Maksikoz TË REJA

Shitet nga: /// 19 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Kolic dhe Maksikos të papërdorura as një herë të vetme (Mund të shihen) , Posedoj shtratin për fëmi me pamje të njejt (I RI) , Arsyja e shitjes , Nuk më duhen.
Info: +386 49 611 026 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim