Krevet i femijeve

Shitet nga: Halit 24 Shk 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kreveti eshte i paperdorun .. siq shifet e ka jogin Comodita antibakterial ortopedik..gjitheashtu e ka edhe mbrojtesen kunder drites dhe mburojen nga insektet ,eshte i ri..kreveti ben edhe me rrota por edhe ne forme luhatese dmth ..mundesh me hulate femiun ne te per gjume..eshte i rehatushem per bebe ..i pershtatshem dhe komfor ne cdo aspekt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim