Krevet per bebe e deri ne moshen 4vjet..

Shitet nga: Halit 09 Krr 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kreveti eshte i ri ne forme lahateses per ta vnu (perkun) femiun ne gjume e gjitheashtu edhe me rrota.. ne dy forma. Jogin ose (madrasen) e ka ortopedik dhe antibakterial Comodita ,e ka edhe mburojen nga insektet dhe shtofin si mbuloj ta mbroje nga drita ..eshte mjaft komod dhe i pershtatshem ne cdo aspekt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim