Maksikoz Chipolino Euphoria

Shitet nga: Adelina 02 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Maksikoz ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim