Maksikoz dhe shtrat per femije

Shitet nga: Vanesa vidishiqi 13 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes maksikozen per femije dhe shtratin per femije shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim