Shes Marsikoz per Femije

Shitet nga: Ardi 24 Jan 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Marsikoz per femije eshte shum e mir e ruajtur e pa perdorur arsya pse po e shes eshte se kam ber 2 copa dhe kjo nuk osht tum vyjt edhe po du me hek kto per qdo informat mund te kontaktoni tek numri i cili gjindet ne Ekran .. qmimi eshte 30 mirpo 25 e dho shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim