kolice per femije

Shitet nga: agnesa 17 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kolica posedon frenin e dores si dhe bllokimin e rrotave.. mund te shfrytzohet ne te dy anet, rrypat per sigurin e femijes i posedon ne te dy anet keshtu ne raste te caktuara mund te ulen dy femije ne te njejten kohe.. eshte e bler ne Gjermani..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim