Jakne për Dimër

Shitet nga: Sami 11 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje
Eshtë e re dhe e pa perdorur dhe është ardhur nga Franca,Eshtë jakne vetem deri ne moshen 14 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim