Këpuc për fëmij alfa flex antivarus

Shitet nga: mustafë 31 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje
Shiten këpuc alfa flex shumë të rujtura shum pak te perdirura këpuct janë komplet shin dhe këpuc të interesuarit te na kontaktojn në keta dy nr: telefonit 044 724 885 dhe 049 119 148 në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim