Shtratin chicco, karrocen chicco, hulajen dhe ka..

Shitet nga: vali 19 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje
shes shtratin chicco per femij shum pak i perdorur,

karrocen chicco,

hulajen si dhe karriken e femijeve per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim