afla fleks (antivarus)

Shitet nga: Mustafë 24 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje
Këpuca per drejtimin e shputave te këmbes jan shumë të rujtura dhe pak të përdorura te interesuarit mund të na kontaktojn në kta nr të telit : 044 724 885-(049 119 148) viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim