Baza kalldaje me naft thermos stahl

Shitet nga: Pllumbi 18 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet baza e kalldajes me naft thermos stahl
E perdorur por mir e mbajtur

Shiqoni foto per detalje


60 euro

Thirrje viber osé ms watsup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim