Frigorifer montues

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 02 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifera te markave gjermane AEG, LIEBHERR, MIELE etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim