Frigorifer ne gjendje shum te mire

Shitet nga: Skender 22 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer ne gjendje shum te mire edhe me garancion per me shum shpjegim me contactoni me telefon 049468088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim