Frigorifer

Shitet nga: Luli 04 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim