Frigorifer

Shitet nga: Lul 03 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin ne qmim te volitshum por 100 euro por kontakt te tjera kontakto ne nr 049148850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim