Friz

Shitet nga: valon 24 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Gjendja e Frizit është shumë e mirë, Frizi është pēr 310kg. Çmimi shumë i volitshem, mund edhe ta vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim