Mjet per mbajtjen e ngroht te ushqimit per gjell..

Shitet nga: raif 30 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Mjeti eshte i ri shum pak i perdorur ...ka nje defekt te termostati r20 euro rregullohet.
Eshte bler 600 euro shitet per 300 euro .
materiali rosfraj ,mjeti po thuajse i ri...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim