Mjet per te mbajtur ushqimin e ngrohet (per gjel..

Shitet nga: raif 19 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Mjet per ta mbajtur ushqimin e ngroht,materiali rosfraj shum pak e perdorur,e ruajtur po thuajse e re edhe te blejer 600 euro shitet per 350 euro te interesuarit mund te na kontaktojn edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim