Shitet Frizi

Shitet nga: fitim 03 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frizi Gorenje 400litra ne gjendje te rregullt per me shum info na kontaktoni 049576896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim