Skar

Shitet nga: gzim 31 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Skar per qebaptore (mund t thirrni edhe n viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim