Tavolinë dhome...shih fotot

Shitet nga: Luli 24 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shih fotot..tavolinë dhome/salloni shume e rujtne...vet e kam ble 130€...por e shes me çmim shume te volitshem...e rujtne sikur e re! tel.044/891-367
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim