Teknik e bardh

Shitet nga: mitrovicë 28 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer i vogel ne gjendje te rregullt Körting
Shes shporet i rrymes Vivax ne gjendje te rregullt...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim