boj ndrrim me golf ose fronter shtoj pare

Shitet nga: blerim 19 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigoriferin ne gjendje te mir punon shum mir per mi9shtore qebabtore per market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim