shes Frizin i ardhur nga suedia bej dhe ndrrime

Shitet nga: Friz 27 Pri 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frizin 1.50 I gjat me gjersi 60 cm frizi Eshte prodhim suedez ekom qe 5 vite frizi Eshte ne gjendje te rregullt vetem qe duhet me mush amanjak qmimi i fundite 30 euro bej dhe nderrime nese me konvenon frizi eshte i pershtatshum per banesa nuk zen vend shum eshte per shtepi per dyqane ushqimore pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim