shes frizin

Shitet nga: syli 07 Dhj 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin ne gjendje te mir qmimi i lir frizi o me fijoka nuk o montus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim