shes frizin

Shitet nga: syli 10 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin me fijoka ne gjendje te mir punon po mu spom duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim