urgjent !!!!

Shitet nga: Erblin 28 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz frigorifer me dy motorra ne gjendje te shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim